.

.

Орли Дише Третман + Боја Лак За Нокти

Орли Дише Третман + Боја Лак За Нокти

DEN 351.68

Достапност
Достапно за нарачка

Орли Дише Третман + Лак За Нокти во боја е апликација во еден чекор. Едноставно подгответе го ноктот правилно и нанесете два слоја Орли Третман Што Дише + лак Во Боја. Вклучува Масло Од Арган, Про-витамин Б5 и витамин Ц за да помогне во негување и хидрирање на ноктите. Не е потребен капут или горен слој.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат