.

.

&N Универзална Стегач-На Филтер За Воздух: Високи Перформанси, Премија, Замена Филтер: Прирабница Дијаметар: 2. Во, Филтер Висина: 8. Во, Должина Прирабница: 0. Во Форма: ?

&N Универзална Стегач-На Филтер За Воздух: Високи Перформанси, Премија, Замена Филтер: Прирабница Дијаметар: 2. Во, Филтер Висина:

DEN 327.84

Достапност
Достапно за нарачка

Лесна Инсталација : Претходно подмачкана и подготвена да падне во вашата фабричка воздушна кутија. К&Н перформанси Филтрите За Воздух Со Висок Проток се дизајнирани да ги подобрат перформансите на моторот со зголемување на протокот на воздух до 50%. Н0-Кавга Гаранција : 1-Година Ограничена Гаранција. Дизајн со ниско Одржување : 50. Тестирана трка : Официјалниот Филтер За Воздух на НАСКАР. Заштита од светска Класа : Поместување на границите на заштитата на моторот со заштита на вашиот мотор од штетни загадувачи. Еко-Пријателски : Користењето производ што може да се пере, еднократно помага да се намали отпадот од замена.4 Л 2016-2018 АУДИ А3 4 Цил 1. Овие разноврсни филтри се конструирани со ултра-силни обликувани еластични гумени прирабници кои апсорбираат вибрации и овозможуваат сигурно прицврстување. Одговара Изберете : 2013-2018 ФОЛКСВАГЕН ЏЕТА 4 Цил 1. "К&Н Универзален Филтер За Воздух За Прицврстување : Високи Перформанси, Премија, Филтер За Замена : Дијаметар На Прирабницата : 2,75 Инчи, Висина На Филтерот : 8,25 Инчи, Должина На Прирабницата : 0,3125 Инчи, Форма : Заострена Конусна, Рц-5291 Инженерска Моќност : најсовремените медиуми за филтрирање обезбедуваат до 50% поголем проток на воздух од филтрите за хартија за еднократна употреба за да се зголеми моќноста и забрзувањето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат