.

.

Колекцијата Божиќна Песна Кикирики

Колекцијата Божиќна Песна Кикирики

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

(Голема Книга Со Песни). Сигурно ќе станете омилен празник, оваа книга со песни содржи лесни аранжмани од 27 традиционални песни, плус прекрасни Божиќни Уметнички дела Во целосна боја на Бандата Кикирики! Песните вклучуваат : Далеку Во Јасли * Палуба Во Салата * Првиот Ноел * Оди, Кажи Му на Планината * Ги Слушнав Ѕвоната На Божиќ * Ѕвона Од Џингл * О Елка * Тивка Ноќ * Дванаесетте Дена Од Божиќ * Кое Дете е ова? * и повеќе. Колекцијата Божиќна Песна Од Кикирики (Мека).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат