.

.

Гулаб Анти Фриз Терапија Со Масло Регенератор-оз

Гулаб Анти Фриз Терапија Со Масло Регенератор-оз

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Гулаб Хранливи Решенија Сува Коса Регенератор За Пржена, Непослушен Коса Масло Терапија Со Нутри-Масла Навлажнувачки Регенератор Формула за Мазна Коса 12 мл. За Пржена, Сува Коса. Негување систем за разлетување-контрола + 100% мазност. Градење самодоверба на девојчињата. ТЕРАПИЈА СО МАСЛО ПРОТИВ РАЗЛЕТУВАЊЕ НЕГА НА КОСА : Нутритивни Решенија За Гулаби Терапија Со Масло Против Разлетување Сувиот Регенератор за Коса работи на кондиција и помага да се изедначи грубоста и да се контролира разлетувањето. ТРЕТМАН ЗА КОСА СО ДЛАБОКА КОНДИЦИОНИРАЊЕ : редовно Се Користи, овој третман за сува коса со регенератор постепено ја храни косата на најдлабоко ниво со континуирана употреба. ТРЕТМАН СО МАСЛО за ВИТКАНА КОСА : Формулиран Со Бестежински Нутри-Масла, овој регенератор за коса збогатен со масло ја третира сувата, виткана коса за повеќе податливи нишки. РЕГЕНЕРАТОР ЗА ИЗМАЗНУВАЊЕ ЗА СУВА КОСА : Ја Остава сувата коса исклучително мазна, мека и податлива со секоја употреба. НЕМРСЕН ХИДРАТАНТЕН РЕГЕНЕРАТОР : овој навлажнувачки регенератор содржи немрсна формула за лекување на сува коса и додавање мекост без остатоци. ПРОИЗВОДИ ЗА КОСА ПРОТИВ РАЗЛЕТУВАЊЕ : Овој Регенератор За Терапија Со Масло Против Разлетување Е погоден за секојдневна употреба и постепено помага да се обезбеди здрав изглед на косата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат