.

.

Brinley Co. Co. женски гумен глужд од глуждот

Brinley Co. Co. женски гумен глужд од глуждот

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Барате манекенка без тежина? Rocco Rainboot е совршен за вас. Тоа е лесен дизајн со флексибилен материјал отпорен на вода. Висината на глуждот лесно ќе стане омилена, а 4-те мулти-модели дизајни ќе ви го привлечат вниманието брзо! Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 2 1/2 инчи. Обем на теле : 13 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : гума. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат