.

.

Ournourурна колекција женска лимама посочена со пети на пети со високи чизми на глуждот

Ournourурна колекција женска лимама посочена со пети на пети со високи чизми на глуждот

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Зачудувачката убавина што ви е потребна за сезоната колекцијата на Limma Bootie By Journee. Оваа ласкава веганска кожа стилето нуди глупост изглед со својата зашилена пети и силуета со висок глужд. Влез на патент и 4 мм удобна пена ™ ™ insole го прават овој изглед лесно да се лизне и да се застои. Во колекцијата Journee, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавна ноќ надвор со девојчињата. Висина на пета : 4 1/4-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 5 1/2 инчи. Врвен обем : 10 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : зашилен. Поставена : Мена од човекот. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат