.

.

Апстрактни апстрактни крајбрежни карпи пејзаж пејзаж за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност

Апстрактни апстрактни крајбрежни карпи пејзаж пејзаж за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност

DEN 639.68

Достапност
Достапно за нарачка

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 48 x 1,5 x 20 инчи. Истечаните големини на платно вклучуваат стандард : 24 x 1,5 x 10 големи : 30 x 1,5 x 13 x -во -во -голем : 40 x 1,5 x 17 преголема : 48 x 1,5 x 20. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние користиме само мастила со највисок квалитет и платно на нашите во куќата мимаки печатачи, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : сликарство, на отворено, природа, вода, пејзаж, крајбрежен , Океан, плажа. Дизајн од Микеле Горт.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат