.

.

Истон. Месинг на завртки за месинг вметнува gr. ПК

Истон. Месинг на завртки за месинг вметнува gr. ПК

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Месинг од месинг вметнувања : .297 месинг вметнување; 100 зрна Истон Енергетски месинг Вметнувања : Месинг вметнува ловец на самострел 100гр. Десна или лева рака. Доаѓа со светлина. Вклучува ниво. 2 "игла чувар со сјај прстен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат