.

.

Шик домашен лалиптри лист поставена лисја

Шик домашен лалиптри лист поставена лисја

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Координирајте со други луксузни производи за постелнина за шик за комплетно преуредување на декор за постелнина. Машината што може да се пее, користете машина за пред натоварувач (или горниот натоварувач без агитатор) за да избегнете кинење. Координирани перници за дизајн и боја се вклучени за да се заврши изгледот. Користете ладна вода во нежен циклус, сувата сува мала топлина, додавајќи 2 тениски топки во фен ќе додаде меки. Лесни хиполегени - шик домашни чаршафи се лесни и се изработени со синтетички хипоалергичен материјал, идеален за оние со алергии.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат