.

.

Tuck & von Arther обичен пети чика чика

Tuck & von Arther обичен пети чика чика

DEN 959.84

Достапност
Достапно за нарачка

Бут што се држи во секоја пригода, Артер од Так и фон. Овој подигнување на чика Чука нуди долготрајна удобност со 8 мм удобна пена ™ подножје и флексибилен ѓон-апсорбичен XL Extralight® единствено. Богатата, автентична кожа, затворањето на чипка и акцентот на текстура на велур на петицата го комплетираат изгледот. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 4 1/2 инчи. Врвен обем : 10 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : Кожа. Горниот материјал : Оригинална кожа. Материјал за надворешни работи : Ева (етилен винил ацетат). Подножје : 8 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат