.

.

Време и време на женски милениум 4 ''

Време и време на женски милениум 4 ''

DEN 639.68

Достапност
Достапно за нарачка

Вашето ново одење за тие летни излети, „Време и влечење шорцеви“ обезбедуваат јасен стил во безгрижен дизајн. Супер истегнување Милениумска ткаенина гарантира дека овие шорцеви се движат со вас цел ден додека го оставаат вашиот изглед полиран. Материјал : 74% рајон/22% најлон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 4 ”inseam. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : 2 странични џебови. Карактеристики : странични парчиња на полите; Супер истегнат. Повлечете шорцеви за жени од време и Тру.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат