.

.

С. Поло Асн. Машкото лого на градите Раглан термички

С. Поло Асн. Машкото лого на градите Раглан термички

DEN 128.00

Достапност
Достапно за нарачка

Дајте ја вашата должност погледнете го ажурирањето со американскиот Поло Асн. Машко лого на градите Раглан Терамл. Оваа супер мека, класична термичка има изјава со која се прави збор за зборови низ градите и удобни ребра со риби како ракавот. Пар со вашите омилени фармерки за без напор, секојдневен изглед. Моделот е април. 6'1 "Носење големина M. вратот на екипажот; дарежлива силуета за лесно вклопување. Голем американски поло Асн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат