.

.

Машки Motionflu Golf Performance Flat Pront Pant

Машки Motionflu Golf Performance Flat Pront Pant

DEN 270.72

Достапност
Достапно за нарачка

Кога се наведнувате за да ја измерите вашата последна победа, последното нешто што сакате е вашите пантолони да рипнат и да се пробијат на погрешни места. Нашиот PGA Tour Men's Motionflux 360 Performance Performance Flat Pant има удобна лента за половината што може да се прошири и се движи со вас кога се наведнувате, се протегате, трчате, што и да одлучите да направите. Со истегнување, флексибилна технологија и моќни карактеристики на влага што ве одржуваат суви и заштитени на курсот-ќе бидете тврди да најдете подобар избор за врвно носење на голф. Еластична лента за половината со лого. Достапно во повеќе инсеми. Motion Flux 360 : Стилови ткаени со иновативни шевови што го прошируваат вашиот опсег на движење кон неговиот целосен потенцијал . driflux : Апсорпција на влага и контрола за поладно, посуво вклопување . нема потреба да го трошите вашето време на сувите чистачи - машината што може да се пее за лесно одржување. Трбајте суво. Направено од : 98% полиестер, 2% спандекс. Грижа : Машинско миење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат