.

.

Вистинско Потекло 14к Каратна Лабораторија Одгледуван Дијамант НАСПРОТИ SIV D E F 3-Prong Пасијанс Пост Обетка обетки 14k Жолто Златни Обетки

Вистинско Потекло 14к Каратна Лабораторија Одгледуван Дијамант НАСПРОТИ SIV D E F 3-Prong Пасијанс Пост Обетка обетки 14k Жолто

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Овие прекрасни популарни обетки се многу барани да се носат за секоја пригода. Материјал : Примарна - Чистота : 14К, И Завршница : Полиран И Камен Тип_1 : Дијамант, Лабораторија Одгледувана И Камена Боја_1 : Бела И Камена Количина_1 : 2, И Камена Поставка_1 : 3 Жица, И Камена Тежина_1 : 0,34 цтв (вкупна тежина), И Камен Јасност_1 : НАСПРОТИ/СИ, И Карактеристика : Цврста И Материјална : Примарна : Злато И Комплетност : Комплетна (вклучени се сите камења), И Камен облик_1 : Тркалезна и ГОЛЕМИНА НА КАМЕН_1 : 3,5 Мм И Пакување : Кутија За Подароци и тип на производ : Накит И Тип На Накит : Обетки И продадени по единица : Пар И Пол : Женски И Материјал : Примарна боја : жолта и затворање на обетки : пост и Туркање Назад, И ТИП На Обетка : ОБЕТКА, и Исечен камен_1 : фацетиран и метод На Создавање Камен_1 : израснат Во Лабораторија И боја на камен Одделение_1 : Д - Е-Ф, И Камена Тежина (Фракционо) : 1/3. Висококвалитетен Накит и Услуга. 30-Дневна Гаранција За Враќање На Парите. Ставка Во Кутија За Подароци. Бесплатен превозот во НАС.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат