.

.

Гумени Основи-Секој

Гумени Основи-Секој

DEN 959.84

Достапност
Достапно за нарачка

Една База.Цврсти бели тешки обликувани гумени бази за фрлање со вшмукување зафат долната страна користете внатрешни и надворешни.Произведени На Највисок Квалитет На Располагање.Обезбедено Е Задоволство.Одлична Идеја За Подарок.- ШКУ : ZX9 ATCO14916 Единствена База. Цврсти бели тешки обликувани гумени бази за фрлање со вшмукување зафат долната страна користете внатрешни и надворешни. Произведени На Највисок Квалитет На Располагање. Обезбедено Е Задоволство. Одлична Идеја За Подарок.- ШКУ : ZX9 ATCO14916.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат