.

.

Сендкелвоменска Кошула Блуза Обични Лабави Кошули Ракав Печатење V Врвови На Вратот Врвови За Печатење Маици Маици

Сендкелвоменска Кошула Блуза Обични Лабави Кошули Ракав Печатење V Врвови На Вратот Врвови За Печатење Маици Маици

DEN 255.84

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : S Биста : 100cm/39.37" ракав : 43cm/16.93" Рамо : 44cm/17.32" Должина : 68cm/26.77"Големина : M Биста : 106cm/41.73" Ракав : 44cm/17.32" Рамо : 45.5 cm/17.91" Должина : 69cm/27.17"Големина : L биста : 112см/44.09" ракав : 45см/17.72" рамо : 47см/18.50" должина : 70см/27.56"големина : xl Биста : 120см/47.24" ракав : 46см/18.11" рамо : 48.5 см/19.09" должина : 71см/27.95"големина : Xxl биста : 128см/50,39" ракав : 47см/18,50" рамо : 50см/19,69" должина : 72см/28,35"големина : хххл Биста : 136см/53,54" Ракав : 48см/18,90" Рамо : 51,5 см/20,28" Должина : 73см/28,74" Направено Е Од Висококвалитетен Материјал, кој го одржува вашето тело во состојба на целосна релаксација, Мек И удобен и може да се совпадне со многу панталони. Секое внимателно разгледување на дизајнот, фокусирајте се на создавање совршена облека за вас. Одличен подарок за некој посебен. Можете да го подарите на вашата девојка, семејство, сестра, На Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста и други фестивали. Погоден за многу прилики, дневно слободно време, танц, забава, патувања и други прилики.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат