.

.

Фројд 32-Мулти-Зајачко Рутер Малку Во Собата 1-3 8

Фројд 32-Мулти-Зајачко Рутер Малку Во Собата 1-3 8

DEN 655.20

Достапност
Достапно за нарачка

Вклучува (1) 32-524 Рутер Малку. Флеш, 1/8",1/4",5/16",3/8",7/16",1/2" длабочина зајакот рутер малку со лежишта и 1/2 " стебло. Секој сет вклучува заменливи лежишта и клуч за сечење на повеќе длабочини со еден бит. Одлично за производители на мебел, производители на кабинети и столари 32-504, 32-524 и 32-526, исто така, може да се користат како парчиња за сечење на рамна облога. Секој сет вклучува заменливи лежишта и клуч за сечење на повеќе длабочини со еден бит. Одлично за производители на мебел, кабинети и столари. 32-504, 32-524 и 32-526, исто така, може да се користат како парчиња за сечење. Ги сече сите композициски материјали, иверица, дрвени предмети и меко дрво. Користете рачни и преносни рутери поставени на маса. Идеален За : Сечење зајаци или вдлабнатини за создавање интересен спој или детали за обликување. 1-3/8 во. вкупен дијаметар. 1/2 во. карбид висина. 1/2 во. дијаметар на стеблото. 2-1/4 во. вкупна должина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат