.

.

Ленти За Глава За Жени Свадба Цвет Мрежа Пердуви Коса Клип Чај Партија Ленти, Розова, Една Големина

Ленти За Глава За Жени Свадба Цвет Мрежа Пердуви Коса Клип Чај Партија Ленти, Розова, Една Големина

DEN 175.84

Достапност
Достапно за нарачка

Сезона : Цела сезона. Пол : Жени. Повод : Секојдневно. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен. Должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 Компјутер Женски Партија Лента За Глава. Големина шема : . Големина : Една големина Ширина : 20-25см/7,87-9,84" Должина : 20-25см/7,87-9,84 " Погоден За Фотографија, Свадба, Забава, Невестинска Забава ,Забава и Чајна Забава, Носете Го На Забави, Свадби, Божиќ. Мрежа. Рачно изработени, Големина : Цвет со Дијаметар од 6-7 инчи, Ленти за Глава За Жени. Деликатни Пердуви И Материјал Е Компертибилен И Лесен За Носење, Исто Така, Гламур И Фенси Шармантен, Стилски И Шапка . Клипот И Лентата За Глава Го Олеснуваат Ставањето На Главата И Можете Да Ја Поставите Како Што Сакате.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат