.

.

#20517ху 17 Високи Сјајни Бели Дрвени Закачалки За Кошули

20517ху 17 Високи Сјајни Бели Дрвени Закачалки За Кошули

DEN 543.84

Достапност
Достапно за нарачка

НАХАНКО 17" Дрвена Закачалка За Кошули, Бела Со Висок Сјај, 25/ЦТН. Истоимената горна закачалка на НАХАНКО е дебела 17" широка,●", рамна и има и засеци и вметнати држачи на крајот од секоја рака за да не се лизгаат ремените. Завршена во висок сјај, оваа бела закачалка е подобрена со светла хромирана кука за крај на топката. Квти. по картон : 25 Почестете се со нашите дрвени закачалки за кошули. Тие ќе го рационализираат вашиот плакар и ќе ја исполнат вашата желба за убавина и елеганција. Имењакот на наханко горната закачалка е 17 "широка, ●" дебела, рамна и има и засеци и вметнати држачи на крајот од секоја рака за да не се лизгаат ремените. Оваа закачалка за фустан во стил има и лице од 1 инчи . Завршена во висок сјај, оваа бела закачалка е подобрена со светла хромирана кука.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат