.

.

Трифолд Паричник на леви

Трифолд Паричник на леви

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Леви Штраус ја започна компанијата како машка компанија за фокус на фармерки за да се прошири, по неколку години, на женски, момчиња и додатоци. По неколку години развивање на својата експертиза во за фармерки, Леви одлучи да ја прошири својата експертиза на мали кожни производи, бидејќи добар пар фармерки треба добар квалитет паричник. НАПРАВЕНО ОД ВИСТИНСКА КОЖА : Бидејќи Леви Е предводник На Американската индустрија, сакаме да ви го обезбедиме само врвниот материјал на пазарот. Рачно изработениот кожен паричник е најдобриот начин да се обезбеди траен квалитет. КАПАЦИТЕТ : 6 слотови за картички за чување кредитни картички, дебитни картички, банкарски картички ,d карти и повеќе, 2 скриени џебови. 1 голем оддел за сметки за готовина, билети, сметки и купони. Последно, но не и најмалку важно 1 Проѕирен Прозорец ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Палецот во средниот Дел, идеален за вашата возачка дозвола. СТИЛ : стар кожен дизајн, врежани два коњи логото На Леви и зашиените рабови додаваат софистициран удар во паричникот на Овој Леви. Бидете сигурни да оставите добар незаборавен впечаток секој пат кога ќе го извадите паричникот. ТЕНОК НАДОЛУ ПО ЏЕБОТ : трикратниот дизајн совршено ќе се вклопи во вашиот џеб за вашето секојдневие, па дури и кога патувате.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат