.

.

Трендови Меѓународни Трик Вагон И Топка Најважен Налепници

Трендови Меѓународни Трик Вагон И Топка Најважен Налепници

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Сендилион-Основни Димензионални Налепници. Овие прекрасни мултимедијални димензионални налепници се прекрасно детални и се совршени за разубавување честитки, страници со бележници, торби за подароци и многу повеќе! Овој пакет содржи еден 5х2-3/4ин лист димензионални налепници. Достапно во различни популарни и уникатни теми : секој се продава одделно. Точните медиуми, големината, обликот и бројот на налепници по лист варираат во зависност од темата. Увезени. Димензии : 6.29 "х2. 95". Еден лист налепници. Налепниците доаѓаат со специјализирани завршетоци и украси за да ја направат вашата работа поп!. Живописно обоени дизајни сигурно ќе додадат искра во вашата уметност. Совршен за бележење, осветлување на тетратки и многу повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат