.

.

Летен Клиренс Машки Панталони Назад Во училиште Трендовски Машки Ретро Крпеница Вратоврска Карго Панталони Мулти Џеб Отворено Обични Панталони Армија Зелена Л

Летен Клиренс Машки Панталони Назад Во училиште Трендовски Машки Ретро Крпеница Вратоврска Карго Панталони Мулти Џеб Отворено

DEN 303.84

Достапност
Достапно за нарачка

Модерни Машки Шорцеви Со Врвка Со Цврста Боја Лабави Обични Спортски Шорцеви Карактеристики : Удобен и удобен избор : хеланките се изработени од ултра меки материјали, издржливи и дишат. Тоа може да ги задоволи вашите потреби за различни цели.Атрактивен стил на дизајн : секојдневните хеланки се дизајнирани како маскирно печатење, спортски манжетни, еластична лента и панталони со среден струк, должина до глуждот, џеб со врвки, погоден за секојдневно носење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат