.

.

Нцстар Стрелец јас Генерал Ii Серија 3-Опсег

Нцстар Стрелец јас Генерал Ii Серија 3-Опсег

DEN 990.40

Достапност
Достапно за нарачка

Ncstar Стрелец I Gen Ii Серија 3-9x40 Опсегкарактеристики : - Целосно Повеќеслојни Леќи - Црна надворешна завршница - Променлива Моќност 3x 9 X Зголемување - Двојна Осветлена Ретикула Во Црвена И Зелена Боја, со пет поставки за осветленост за секоја боја - Окулар За Брз Фокус - Вклучува капаци на леќи и прстени во стилот на алуминиумски ткајач (црна)- 1 x Ncstar Стрелец I Gen Ii Серија 3-9x40 Црна опсег ncstar стрелец I gen ii серија 3-9x40 Опсег.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат