.

.

Blacklion Voracio a t ba Plus P255 70R 88y лесен камион гума

Blacklion Voracio a t ba Plus P255 70R 88y лесен камион гума

DEN 3743.84

Достапност
Достапно за нарачка

Eagle F1 GS-2 EMT е гума за ултра-високи перформанси дизајнирана за употреба на специјализирани и OE апликации и им нуди на возачите силна влечење на влажни и суви патишта. Blacklion Voracio A/T BA80 Plus P255/70 R17 88 Y лесен камион гума.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат