.

.

Хотелска машина за постелнина што може да се мие свилен мек лист поставен близнак 'рѓа

Хотелска машина за постелнина што може да се мие свилен мек лист поставен близнак 'рѓа

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Tumble dry low Twin/Twin XL-size Dimensions - Flat sheet 66" x 96", Fitted sheet 39" x 75", 2 standard pillowcases 20" x 30" - Fits Mattresses up to 16" - 100% Satisfaction Guarenteed ! Thickness, Мекоста и топлината посилна и потрајна од памукот, со најсилното шиење за да се спречи солзи длабок џеб, целосно еластизиран вграден лист за душеци до 16 инчи дебели брчки и отпорни на зглобот, ладна вода што се пеат и брзо сува, еинтегрирана Ефикасна грижа : Тие се исто толку меки како 1800 конец за броење египетски памук и издржлив од највисокиот памук за броење на навој. Листови кои се чувствуваат скоро хедонистички, овој раскошен сет ќе ги донесе вашите соништа на едно ново ново ниво. Упатства за нега : Машинско миење ладно, нежен циклус. Дишејќи и кул на допир, нашиот луксузно мек сет за постелнина ќе создаде небесно искуство за спиење! Материјалот за микрофибер е обработен за да биде отпорен на намалување и бледнее што додава на долговечноста на сетот со тоа што го чува во одлична состојба .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат