.

.

Подобри домови и градини со сенка на тапанот за тапани, надвор од бела боја

Подобри домови и градини со сенка на тапанот за тапани, надвор од бела боја

DEN 959.84

Достапност
Достапно за нарачка

Подобрите домови и градини со сенка на тапанот за тапани се идеални за вашите потреби за осветлување. Дизајнот ќе донесе чувство на шик, софистициран стил во повеќето простории. Сенката се одликува со фитер за UNO, така што може да одговара на повеќето основи на ламби. Сенката на ламбата е изработена од материјал за мешавина од памук. Willе обезбеди мека светлина која е идеална за опуштање и читање. Подобри домови и градини со сенка на тапанот за тапани, надвор од белата боја : 8 "x 12" x 9 ". Uno fitter. Не е потребна харфа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат