.

.

Etnies машки рела скејт -слатки чевли

Etnies машки рела скејт -слатки чевли

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Летајте и одете! Овие железнички скејт ниски чевли од Etnies имаат кожа и синтетички горе за крајната удобност и издржливост. Засилените панели на сите вистински места и обликуваната чорап од пена помагаат да се обезбеди дополнителна утеха. Гума гума од гума и надворешна плоча ја обезбедуваат целата издржливост и зафат што ви треба за одлично возење. Темно кафеава лента за мрежи и логото на Етис од страната го комплетираат изгледот и дали сте подготвени за викенд и пошироко. Без разлика дали лизгате или само се дружите, овие скејт -чевли Etnies се токму она што го барате. Материјал : Suede кожа/полиестер горен; Термопластична гумена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Затворање на чипка. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики : тркалезна пети; обликувана пена инло; лого на тонски Etnies; гума гума од гума; гума од гума за гума за додадена зафат; Кожа и синтетички горен; Подготвена јака и јазик. Машки релаксирани скејт-чевли со ниска чипка од ети.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат