.

.

1T испраќач на температура на течноста за ладење на моторот

1T испраќач на температура на течноста за ладење на моторот

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

WVE е водечки извор на напредни компоненти на електроника на возила за апликации за замена во апликациите за автомобилска и оригинална опрема. WVE нуди производство на високо-технологија, заедно со иновативни решенија и подобрувања на дизајни на ОЕ. Секоја компонента или се совпаѓа или се подобрува на дизајнот OE за да обезбеди брза, лесна инсталација, супериорна изведба и сигурност. WVE 1 T1211 Температура на течноста за ладење на моторот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат