.

.

Деца од Гаранималс девојки шарени маица со виножито со маска за лице, големини 4-10

Деца од Гаранималс девојки шарени маица со виножито со маска за лице, големини 4-10

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Чувајте го нејзиниот изглед безбеден и стилски со симпатична вина од виножито од 365 деца од garanimals комплетни со соодветна маска за лице. Совршен поглед на вашето малечко! Продаден исклучиво на. Вратот на екипажот. Кратки ракави. Сеопфатно печатење на виножито. Вклучува маска за лице. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Маица со виножито со маска за лице за девојчиња од 365 деца од Гаранималс.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат