.

.

Без граници Јуниори мини фустан со исечен поштенски худи, сет со 2 парчиња

Без граници Јуниори мини фустан со исечен поштенски худи, сет со 2 парчиња

DEN 239.68

Достапност
Достапно за нарачка

Протресете го вашиот стил со оваа уникатна облека од 2 парчиња поставена од без граници. Овој мини фустан и исечен патент до качулка е совршен за студените денови. Носете одделно за да се мешаат и да се совпаѓаат со вашите омилени парчиња или да ги чувате заедно за незгоден и покачен изглед. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. Постави карактеристики : 1 худи и 1 фустан. Карактеристики на облекување : стил на пуловер; квадратен врат; без ракави; ребреста ткаенина. Карактеристики на качулка : поштенски преден; прикачен аспиратор; долги ракави; ребреста ткаенина. Облека и облечена облека за облекување на жени од без граници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат