.

.

Хартли Браун Закосен Ѕид Суета Огледало

Хартли Браун Закосен Ѕид Суета Огледало

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ова правоаголно ѕидно огледало има богата еспресо сенка погодна и за ладни и за топли шеми на бои.75" W x 1 "D димензии На Огледало : 28" H x 22 " W Со Тежина на наклон од 1" : 13 фунти ПРИВЛЕЧНО-висококвалитетно огледало во впечатлива рамка е навистина во канонот на иконите елементи на дизајнот. Ова функционално и декоративно парче може да послужи како визуелен фокус на крајот од салата, или централниот дел на ѕидот на галеријата во дневната соба во стилот на салонот. РАЗНОВРСНА-ова убаво врамено ѕидно огледало е погодно за широк спектар на стилови на декор и може да се закачи или вертикално или хоризонтално за да одговара на вашиот индивидуален простор. Ставете огледало спроти прозорец или зад приврзок за да фрлите дифузна светлина со уникатен и волшебен изглед.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат