.

.

Фармерки Шорцеви Жени Лабава Широка Нога Кратки Панталони Висока Девојка Панталони Половината

Фармерки Шорцеви Жени Лабава Широка Нога Кратки Панталони Висока Девојка Панталони Половината

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Овие спортски шорцеви со широки нозе се удобни за носење и нема да ги ограничат вашите движења со мекиот памучен материјал.Материјал : Памук.Женски фармерки шорцеви фина изработка и уредни шевови и е уредна и убава.М : Обем на Половината 86см, обем на колкот 96см, обем на стапалото 54см, должина на панталоните 37,5 см.Може да има мали грешки поради различното мерење на рацете.Овие женски лабави шорцеви се лежерни и лесно се совпаѓаат со многу видови облека. Жените летни кратки панталони е висок половината и широк дизајн на нозете, што може да ја покаже вашата секси фигура.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат