.

.

Бои Компатибилен Со Доџ Полнач-Точниот Натпревар Допир Боја Јасно Буквар И Основен Комплет

Бои Компатибилен Со Доџ Полнач-Точниот Натпревар Допир Боја Јасно Буквар И Основен Комплет

DEN 383.84

Достапност
Достапно за нарачка

Нашиот квалитетен проѕирен капут одлично ја подобрува и заштитува бојата за допир за автомобили. Насликајте како професионалец користејќи ги нашите комплети за поправка на автомобилски автомобили и камиони со врвен квалитет. Нашите лесни за употреба и достапни производи за боја за допир на автомобилот можат да ги поправат сите видови карпести чипови и гребнатини на клучот на бојата на ВАШИОТ ДОЏ. Не го гледаш твојот код за боја? Можеме да одговараме на која било БОЈА НА ОЕМ за која било марка/модел. 2 мл Шише Восок И Отстранувач На Маснотии . Не го гледаш твојот код за боја? Проверете го нашето видео "како да го пронајдете вашиот Код ЗА Боја ЗА Избегнување" на нашата веб-страница или контактирајте не. Секоја тегла боја за автомобил е измешана по нарачка и бојата гарантирано ќе одговара на оригиналната оем завршница на вашиот АВТОМОБИЛ ДОЏ, камион или ТЕРЕНЕЦ. Продаваме автентична уретанска подлога исто како и оригиналната ЗАВРШНИЦА на ВАШИОТ автомобил. Тегла Јасен Слој 0. Пар Нитрилни Ракавици .Поправете ги оние досадни гребнатини, чипови и повеќе Со Бои од ER сјајна завршна боја допрете боја за автомобили. Тегла Буквар 0. 6 Премиум Апликација Даберс . Нашите бои може да се користат со апликации за воздушни четки. Нашите САМОСТОЈНИ бои одат понатаму и се применуваат полесно. Поправете го вашиот браник, браник, хауба, четвртина панел, покрив и многу повеќе. Нашиот oem точен НАТПРЕВАР DODGE (AY110 P79/P79 Msp Blue) автоматската боја е брзо сушење, супер издржлива и лесна за нанесување. Заштедете време и избегнувајте скапи продавници за тело. 1 Крпа за продавница без Влакненца.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат