.

.

Нова Англија Патриоти-Шампиони Ѕид Постер Со Притисни Иглички, 14.725 22.375

Нова Англија Патриоти-Шампиони Ѕид Постер Со Притисни Иглички, 14.725 22.375

DEN 159.84

Достапност
Достапно за нарачка

Овој Тренд Меѓународниот Нфл Нова Англија Патриоти-Шампиони 19 Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Нфл Нова Англија Патриоти-Шампиони 19 Ѕид Постер Со Притисни Иглички Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се печатат На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат