.

.

Стјуарт Вајцман Жена Црн Велур Сохо Чизми

Стјуарт Вајцман Жена Црн Велур Сохо Чизми

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Микро истегнете ја ткаенината назад, ѓон за навртки . Висина на петицата 6 См Материјал : 100% Други Влакна ШКУ : ЛУН-5050 СОХО ЧИЗМИ ЦРНО Добредојдовте во официјалната Продавница ЗА ЛУОЗОФИЈА!ЛУОЗОФИЈАТА е компанија за препродажба на луксузни брендови основана во Сан Диего, КАЛИФОРНИЈА од 2016 година. Сите наши производи се увезуваат Од Италија и се продаваат во САД.Ние се потрудиме да обезбедиме висока мода, луксузни предмети по пристапни цени. Ние гарантираме дека сите наши производи се 100% автентични. Купувајте со нас и ќе заборавите на купувањето во продавниците за стоки или брендови. Нашите цени лесно ќе ги победат нивните цени. Стјуарт Вајцман Жена Црн Велур Сохо Чизми.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат