.

.

Сетови за Салон за Жени Со Термичка Качулка Меки Кратки Панталони Еднобојни Комплети За Домашна Облека За Пижами

Сетови за Салон за Жени Со Термичка Качулка Меки Кратки Панталони Еднобојни Комплети За Домашна Облека За Пижами

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајн : 2 Парчиња Салони/Плетени Облеки/Еднобојни/Екипаж, Квадрат, Врвови На Вратот/Широки панталони за нозе/ карактеристики должина на глуждот/Кратки панталони/Исечена должина/Врвови Со Пуловер Со Долги Ракави/Лабаво Вклопување/Еластичен Струк /Висок/Низок Струк /Комплет Панталони За Панталони За жени/Жени со Џебови/Јога Облека За Жени/Жени Облека За Џогирање/Работен Сет.so можете лесно да го завршите стилскиот и едноставен убав изглед во секојдневниот живот. Исто така, може да одговара на се што ви се допаѓа, како ѓердани, часовници, нараквици, обетки, прстени, бејзбол капи, модни чанти,etc. Повод : комплетите за жени се погодни за women/зима/пролет/лето, секојдневно секојдневно носење, излегување,работа, спорт, патување, трчање, фитнес, пешачење, џогер, јога, велосипедизам, дома, тренинг, клуб, шопинг, училиште, забави итн. Зошто да не одберете нас? Нашата компанија е посветена на создавање подобри производи за нашите клиенти и обезбедување подобра услуга за нашите клиенти!* Инсистирање да се оди понатаму и понатаму на патот на облеката, почитување на потребите на клиентите, вреднување на повратните информации и мислењата на клиентите, решавање проблеми за клиентите во прв пат.*Големина На Облека : Големина. П&АК : дали постои разлика помеѓу вистинската боја и сликата?О : целосно ја покажавме неговата боја, но поради personal разлики, може да има некои разлики, но тоа не влијае на производот на кој било начин.93 "должина Палто : 85cm/33.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат