.

.

Креативна Анксиозност Олеснување Прстен Мушка Нерѓосувачки Челик Прстен Стилски Прстен Декор

Креативна Анксиозност Олеснување Прстен Мушка Нерѓосувачки Челик Прстен Стилски Прстен Декор

DEN 239.84

Достапност
Достапно за нарачка

Опис. Овие прстени за вознемиреност од стрес може да помогнат . ја ослободувате вашата вознемиреност или грижа. Кога сте под стрес, можете да ги превртите мониста за да се чувствувате опуштено и удобно. Овој прстен е дизајниран со декор од мушка, кој е шик и модерен. Карактеристики. - Боја : сребрена, златна и розова златна. - Материјал : нерѓосувачки челик. - Големина : 2, 00Х2, 00Х0, 30см/0, 79Х0, 79Х0, 12ин. - Овие прстени за вознемиреност од стрес може да ви помогнат да ја ослободите вознемиреноста за да се чувствувате опуштено и удобно. - Тие се исто така совршени накит за секојдневно носење, додавајќи повеќе шарм на вашиот изглед. - Тоа е во согласност со трендот на модата, погоден за многу стилови на облека, што ве прави повеќе стилски. - Површината на прстенот е мазна и сјајна и нема да ја гребе кожата. - Прстените за вознемиреност можат ефикасно да ви помогнат да поминете низ стресни или огромни . ситуации. 3 € нерѓосувачки челик прстени. Овие прстени за вознемиреност од стрес може да ви помогнат да ја ослободите вознемиреноста за да се чувствувате опуштено и удобно. Тие се исто така совршени накит за секојдневно носење, додавајќи повеќе шарм на вашиот изглед. Тоа е во согласност со трендот на модата, погоден за многу стилови на облека, што ве прави повеќе стилски. Површината на прстенот е мазна и сјајна и нема да ја гребе кожата. Анксиозните прстени можат ефикасно да ви помогнат да поминете низ стресни или огромни ситуации.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат