.

.

Надија Арх Златен Метал 70 х28 Модерен Кат Огледало

Надија Арх Златен Метал 70 х28 Модерен Кат Огледало

DEN 2469.60

Достапност
Достапно за нарачка

Откријте Го Златното Метално Огледало На Подот Надија Арх-извонредно подобрување на декорот на домот. Со димензии 70 " х 28", ова заоблено огледало за дизајн ја издигнува вашата внатрешна interiorетика додека создава илузија за поширок простор. Без разлика дали вашиот дом може да се пофали со современ талент или класичен допир, Златното Метално Огледало на Подот Надија Лак беспрекорно се интегрира. Изработен со врвни материјали, обезбедува трајна издржливост. Осветлете ја секоја просторија со длабочина и стил без напор. Со своите лесни опции за инсталација-или посно или монтирање – Златното Метално Огледало На Подот Надија Е и стилско и практично. Искусете врвен квалитет по цена управувана од вредност. Трансформирајте го вашиот простор со софистицираност-обезбедете Го Вашиот Надија Лак Златен Метален Подно Огледало денес! Димензии : (70 "H x 28"W x 2" D). Елегантен модерен лак метална рамка злато огледало. Може да се закачи или потпре на ѕидот. Вклучен комплет против совет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат