.

.

Сесер Илиноис Винил Налепница Налепница Ретро Дизајн

Сесер Илиноис Винил Налепница Налепница Ретро Дизајн

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Сесер Илиноис жител или посетител? оваа прекрасна и шарена налепница за ретро дизајн е совршен начин да ја покажете својата љубов кон овој прекрасен град. Налепницата е со големина од околу 5 " х 2,5", би изгледала одлично во вашиот фрижидер, лаптоп, прозорец на автомобил или која било површина, ако е изложена на сурово време, нема проблем бидејќи налепницата е отпорна на неа и водоотпорна што значи дека ќе изгледа остра долго време, без разлика дали ја користите во затворени простории или на отворено.  Графиката е отпорна на сурова временска состојба, отпорна на избледување и одржува светла и остра долго време. Квалитет на фотографија со висока дефиниција. Се одликува со кул ретро дизајн со Сесер, ил отпечатен на него.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат