.

.

Шик Дома 2-Парче Реса Реверзибилна Боја Блок Модерен Дизајн Ватенка

Шик Дома 2-Парче Реса Реверзибилна Боја Блок Модерен Дизајн Ватенка

DEN 591.84

Достапност
Достапно за нарачка

Сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијации во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. Стил : Секојдневен.Комплетот вклучува : Еден (1) јорган, два (2) шеми (еден (1) Во двојни комплети)Стил : секојдневен детал Од Ткаенина : Везена Шема : опции Со Еднобојна Боја : Аква/цитрон, златна/ кафеава, морнарица/ бела, жолта/ сива боја : материјал За Микрофиберфил : Полиестерски Инструкции За нега : ладно миење Во Машина на нежен циклус. Падне сува ниска. Не избелувајте и не чистете.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат