.

.

Јоланда 6 - Фиока Правоаголна Комода Во Бело

Јоланда 6 - Фиока Правоаголна Комода Во Бело

DEN 3167.84

Достапност
Достапно за нарачка

Чувајте ја нашата спална соба добро организирана со Комодата За Спална Соба Јоланда. Освежувачката бела завршница го олеснува стилизирањето и ќе и даде на секоја просторија моментална надградба. Парчето содржи шест фиоки за складирање, погодни за да не заземаат дополнителен простор во собата. Зголемете ја функцијата во вашата соба со комодата. Тој нуди многу опции за складирање кои ќе ги задоволат вашите потреби. Боја/Завршница : Бело. Материјали : Дрво, МДФ, ПБ, ЛВЛ, Фурнир Од Хартија. Димензија на производот : 39 "Л х 17"В х 31" Х. Светло белата завршница е разноврсен избор за детска спална соба. Шест фиоки за складирање се идеални за организирање облека, постелнина и многу повеќе. Исечените фиоки вклучуваат класични тркалезни копчиња во соодветна бела завршница. Фиоките имаат продолжување 3/4, метални лизгалки поставени на страна за мазни перформанси. Направено од дрво и композит за оптимална издржливост. Хардверски материјал : Дрво, отстранлив. https : // /sh/0td3yijprtp7wye/AAA5ebw Zed Uyan Vx Y_RRn5fva/BD00652%20 AI.пдф?дл=0.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат