.

.

Почетна Замена На Батеријата Сузуки ЛТ Квадспорт 80цц Фабрика Активирана, Без Одржување, АТВ Батерија - 12В, 4а, УБ-ЈТХ5Л-БС

Почетна Замена На Батеријата Сузуки ЛТ Квадспорт 80цц Фабрика Активирана, Без Одржување, АТВ Батерија - 12В, 4а, УБ-ЈТХ5Л-БС

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

2-Пакет 1997 Сузуки LT80 Quad Sport 80 80cc Фабрика Активирани, Одржување Слободни, АТВ Замена Батерија - Една Година Гаранција, 12 V, 4 Ah, UB-YTX5 L-BS. Ве молиме запомнете : Ова е почетен дел за замена на брендот На Батеријата, а не оем производ. Овој производ не е поврзан со ниту една МАРКА ОЕМ и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Сите гаранции за овој производ се нудат исклучиво Со Почетна Батерија. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Замена На Батеријата за 1997 СУЗУКИ LT80 Quad Sport 80 80 CC; Количина : 2 Батерии. Фабрички Активирана, Без Одржување, Запечатена Батерија Со Оловна Киселина. Подготвени за инсталирање. Нема потреба да додавате киселина. Протекување слободен, запечатени дизајн спречува корозија. Една Година Гаранција, Напон : 12v, Капацитет : 4ах. Почетна Марка На Батеријата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат