.

.

Кора и Стап Позадина 12ft 2ft-Кактус Црна Бела Полка Точки Succulents Розова Праска Кујна Симпатична Сопствени Отстранлив Позадина Со Лажица Цвет

Кора и Стап Позадина 12ft 2ft-Кактус Црна Бела Полка Точки Succulents Розова Праска Кујна Симпатична Сопствени Отстранлив Позадина

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Отстранлива Позадина За Лупење И Стап Бохо Кактуси На Точки Со Црно-Бело Откријте начин без напор да го декорирате вашиот дом со отстранлива кора од Лажица И стап позадина! Совршено е за изнајмување, акцентни ѕидови и брзи ажурирања на декор. Со Лажица, можете да се поврзете со уметници од целиот свет. Секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е нарачана во САД само за вас! Силно препорачуваме да нарачате тест-своч пред да се обврзете на целосни ролни. Иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата и обемот на овој дизајн, компјутерските монитори не се најдобриот начин да се утврди како ќе изгледа дизајнот лично. Исто така, важно е да го тестирате лепилото на вашата единствена површина. Оригинален Дизајн Авторски Права : Продавница. ОТСТРАНЛИВ : Издржлив И долготраен, совршен за изнајмување, акцентни ѕидови, занаетчиски проекти и проекти ЗА декор. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : Едноставно излупете и залепете-како голема налепница!. ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ & НАПРАВЕНИ ВО САД : Печатени на пвц-слободен хартија со користење на еко-пријателски вода-базирани мастила. Формалдехид -, фталат-и пвц-бесплатно. ДОСТАПНИ ДИМЕНЗИИ : 24 во x 1ft, 3ft, 6ft, 9ft, или 12ft.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат