.

.

Ајомет Поштенски Дуксери За Жени Патент Со Поларна Качулка Јакна Со Качулка Со Мала Качулка

Ајомет Поштенски Дуксери За Жени Патент Со Поларна Качулка Јакна Со Качулка Со Мала Качулка

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики-женски дуксери со Долги ракави со патент, паднато рамо, еднобојна боја, ревер, јака со врвка, дуксер со патент, џебови од кенгур, ребрести раб и манжетни, лабав стил на вклопување, секојдневни дуксери за жени, дуксери со туника за жени. - Разновидност : Погоден За разни прилики, вклучувајќи секојдневни излегувања, активности на отворено или едноставно лежење дома. - Упатства за нега : ладно миење Во Машина, нежен циклус. - Опции за големина : Достапни во повеќе големини за да се приспособат на различни типови на тело.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат