.

.

Жените Едно Рамо Бикини Сет Притисни Капење Костими За Капење Две Високи Половини Костим За Капење Големина Л

Жените Едно Рамо Бикини Сет Притисни Капење Костими За Капење Две Високи Половини Костим За Капење Големина Л

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Препорачуваме Со Ладна Вода. Обичниот комплет танкини за облека за плажа е совршен за кајак, пливање, семеен собир и играње во океанот. Овој костим за капење е сосема нов,најдобро облечен за пливање,туширање,капење и уживање во сонцето,мора да биде освежен и опуштен во вашиот ум и тело. ГОЛЕМИНА : ние специјално ни дизајниран големини : ве Молиме погледнете ја табелата за мерење на големината за да ја пронајдете најдобрата големина пред да купите. Точка специфики Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Полиестерска Декорација : Должина На Полиестерска Облека : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Секси, Каузален Пакет вклучува : 1 Комплет Костими За Капење (Содржи Подлога За Градите) Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : ГОЛЕМИНА Големина НА САД Големина Велика БРИТАНИЈА Големина На Еу Под Биста Половината Колк Л 8 12 38 Ц - д 74см/29,13" 72см/28,35" 94см/37,01" Големина : Л Големина На САД : 8 велика британија големина : 12 еу големина : 38 чаша : ц - д под биста : 74см/29.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат