.

.

Домашно Складирање На Текстил Висококвалитетни Закачалки За Дрвени Палта Со Широки Раменици-Закачалка За Костум Од Цврсто Дрво

Домашно Складирање На Текстил Висококвалитетни Закачалки За Дрвени Палта Со Широки Раменици-Закачалка За Костум Од Цврсто Дрво

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Висококвалитетни Закачалки За Дрвени Палта Со Широки Раменици-Закачалка За Костум Од Цврсто Дрво : закачалки за дрвена облека Со Широки раменици, не е лесно да паднат.Може да се користи за закачување машки и женски костуми, ветер, долни јакни и така натаму.Погоден за продавници за облека, хотели, домови.Максимизирајте го просторот, поедноставете ја организацијата.Едноставен стил на гроздобер дизајн.Забелешка : Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект ве молиме дозволете отстапување од 1-3 см поради рачно мерењеспецификација : Материјал : Големина На Дрво( приближно) : 40х5, 5х24смпакет вклучувајќи : 1х Закачалка Домашно Складирање На Текстил. Домашно Складирање На Текстил,Кутија За Перници,Ќебе,Тепих,Производи За Бања,Крпа За Маса,Перница, САМОСТОЈНО Плетење,. Таписерии,Крпа,Завеса,Завеса За Туширање,Тоалетна Подлога,Четириделен Комплет, Покривка за Софа, корпа за Перење. Почитуван клиент, Добредојдовте во нашата продавница.Квалитетот на нашите производи е загарантиран и цената е поволна, ве молиме бидете сигурни да купите!. Во однос на информациите за производот, се препорачува прво да ги проверите деталите за производот. Ако имате било какви прашања, ве молиме консултирајте се со нашите услуги на клиентите. Следете ги нашите продавници за да станете наши следбеници. Ќе добиете повеќе попусти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат