.

.

Емили Роуз Девојки 7-Балерина Фустан Без Ракави

Емили Роуз Девојки 7-Балерина Фустан Без Ракави

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Убавите пролетни фустани се задолжителни за секоја посебна пригода. Ова е совршен велигденски фустан за вашата девојка! Сутаче Елече. Јоргована Мрежа Здолниште. Самовила Полите Здолниште. Рачно Миење. 100% Полиестер Здолниште. Елече 100% Полиестер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат