.

.

Комплет Честитки За Дипломирани Балони Доцни Светки Балони Забава Декор Со Лента

Комплет Честитки За Дипломирани Балони Доцни Светки Балони Забава Декор Со Лента

DEN 255.84

Достапност
Достапно за нарачка

Опис. Дизајн и стил на дипломирање. Тие се значајни и овие балони се совршени за декорација на забави! Украсете ја вашата куќа или забава за да го пречекате фестивалот во ница, уживајте во незаборавните моменти со семејството и пријателите. Направете ја забавата попразнична и посреќна. Карактеристики. - Боја : Златна и Црна. - Материјал : латекс и алуминиумска фолија. - Големина на пакување : Околу 25х20х2см. - и висок квалитет. - Светла боја создаде среќна атмосфера, направи секое место убава и уникатна. - Совршен за дипломирање забава и декорација за дома, бар, клуб, итн. - Одлична фото позадина или фото реквизити за фотографирање и селфи со семејството и пријателите. - Можете да ги декорирате на ѕидот, вратата, прозорецот; или можете да ги обесувате од таванот. и висок квалитет. |Светла боја создадете среќна атмосфера, направете го секое место убаво и уникатно. |Совршен за дипломирање забава и декорација за дома, бар, клуб, итн. |Одлична позадина за фотографии или реквизити за фотографирање и селфи со семејството и пријателите. |Можете да ги декорирате на ѕидот, вратата, прозорецот; или можете да ги обесувате од таванот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат