.

.

Модни Жени Обични Печатени Вратот Со Долги Ракави Лабава Маица Есенска Блуза Пуловер Врвови

Модни Жени Обични Печатени Вратот Со Долги Ракави Лабава Маица Есенска Блуза Пуловер Врвови

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Модни Жени Обични Печатени Вратот Со Долги Ракави Лабава Маица Есенска Блуза Пуловер Врвови. Карактеристики : . 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики. 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат Заumn и Зима . 5.It може да се мие,повтореното перење не влијае на употребата. . Сезона : umn И Зима. Пол : Жена. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Стил : Секојдневен,. Должина на ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Врвни Модни Жени Секојдневен Печатен Врат Со Долги Ракави Лабава Маица Есенска Блуза Пуловер Врвови. Материјал : Полиестер. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 51см/20.08 " Должина : 67см/26.38". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 5см/1.97 " Должина : 69см/27.17". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 122см/48.03 "Ракав : 53см/20.87 " Должина : 71см/27.95". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 130см/50.39 "Ракав : 54см/21.26 " Должина : 73см/28.74". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 138см/52.76 "Ракав : 55см/21.65 " Должина : 75см/29.53".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат