.

.

Никогаш не сонував Дека Ќе бидам Секси Градежен Инженер Унисе Маица С-3ХЛ

Никогаш не сонував Дека Ќе бидам Секси Градежен Инженер Унисе Маица С-3ХЛ

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Идеален подарок за сите прекрасни, вредни Градежни Инженери и дипломирани Студенти По Градежништво и студенти По Градежништво таму. Совршен за Промоции, Денот На Вљубените, Родендени, Дипломирање, Специјални Прилики, Денот на Мајката, Денот На Таткото, Домаќинствата и Семејните Собири. Унисекс маичката во мек стил става ново вртење на секојдневната удобност. Изработена од многу меки материјали, оваа маичка е 100% памук за цврсти бои. Боите на хедер и спортската сива боја вклучуваат полиестер. Рамената имаат касета за подобрување на издржливоста. Нема странични рабови. Јаката е направена со ребрести плетење за да се спречи оштетување на виткање. : 100% памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,5 мл/јд2 (153 г/м2)). : Еврофит. : Солза-далеку етикета. : Работи верно на големината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат